ФБР опублікувало більше 100 сторінок документів, пов'язаних з розслідуванням стосовно екс-президента США Білла Клінтона, чоловіка Гілларі Клінтон, яка є нинішньою кандидаткою у президенти країни від Демократичної партії.

Документи стосуються припиненого в 2005 році розслідування щодо Білла Клінтона, якого запідозрили в незаконному помилування американського бізнесмена Марка Річа у справі про ухилення від сплати податків, повідомляє USA Today.

Згідно матеріалів, Річ у 1983 році втік до Швейцарії після пред'явлених йому звинувачень. У 2001 році, у свій останній день на посаді президента Білл Клінтон його помилував.

Це викликало питання, оскільки колишня дружина бізнесмена раніше пожертвувала 450 тисяч доларів фонду Президентської бібліотеки Клінтона і передала понад 100 тисяч доларів на передвиборчу кампанію Гілларі Клінтон до Сенату.

Прихильники кандидатки від демократів вважають такі дії ФБР втручанням у виборчій процес, оскільки документи були опубліковані за тиждень до голосування в США.

Раніше голова ФБР Джеймс Комі повідомив, що слідчі виявили нові електронні листи, які мають відношення до розслідування. Тепер належить встановити, чи міститься в листах засекречена інформація, додав Джеймс Комі.

Нагадаємо, у березні WikiLeaks опублікував пошуковий архів з 30322 електронними листами і прикріпленими до них документами, відправленими й отриманими особистими сервером Клінтон. Це сталося з 30 червня 2010-го по 12 серпня 2014 року, коли вона очолювала Держдепартамент США.

Листування нараховує 50547 сторінок. Воно було оприлюднене на хакерському сайті WikiLeaks.

Гілларі Клінтон балотується в президенти США від Демократичної партії, їй протистоїть республіканець Дональд Трамп. Вибори призначені на 8 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Схеми Фундації Клінтонів: в чому звинувачують кандидатку в президенти США​

Поділитись: