Федеральне бюро розслідувань опублікувало попередження про можливі атаки з боку угруповання «Ісламська держава» на території США в період різдвяних свят

Федеральне бюро розслідувань опублікувало попередження про можливі атаки з боку угруповання «Ісламська держава» на території США в період різдвяних свят католицької та протестнантських церков.

Про це повідомляє BBC.

«ФБР відомо про декілька онлайн-публікацій із закликами до атак проти американських церков. Як і завжди в подібних випадках, ФБР слідкує за ситуацією, з'ясовуючи, наскільки правдоподібними є такі загрози», — йдеться в заяві Бюро.

Раніше чиновники анонімно попереджали американським ЗМІ, що ФБР та міністерство внутрішньої безпеки США направили відомствам офіційне попередження про можливі атаки.

Це сталося після того, як на сайтах, що підтримують «Ісламську державу», у відкритому доступі був опублікований перелік американських церков.

Держдепартамент США порекомендував американським туристам не відвідувати Йорданію та окремі райони Єгипту, посилаючись на високий рівень терористичної загрози.

За даними американського зовнішньополітичного відомства, вихідці з США та країн Заходу можуть стати об'єктами нападу в цих країнах.

Окрім того, після атаки на різдвяний ярмарок в Берліні керівництва Нью-Йорка, Чикаго та Сан-Франциско посилили заходи безпеки на різдвяних заходах.

Раніше повідомлялося, що «Ісламська Держава» взяла на себе відповідальність за теракт у Берліні.

Перед цим «Ісламська держава» взяла відповідальність за напад на поліцейських у Чечні.

На початку грудня поліцейська служба ЄС попереджала, що терористичне угруповання «Ісламська держава» планує найближчим часом здійснити нові теракти в Європі

Нагадаємо, у Сирії знайшли величезний архів планів терактів «Ісламської держави» у всьому світі. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile