ФБР розслідує серію кібератак на репортерів видання New York Times та інших провідних американських видань. Припускають, що хакери діяли за вказівкою російської розвідки.

Про це повідомляє CNN з посиланням на співробітника американських спецслужб.

Експерти вважають, що російські спецслужби використовують хвилю кібератак проти мозкових центрів у Вашингтоні, а також ЗМІ для збору інформації від неурядових організацій, пов’язаних з американськими політиками.

Журналісти припускають, що атаку влаштували з метою збору конфіденційної, отриманої від представників американського уряду, яка могла зберігатися на комп’ютерах репортерів.

Кількість журналістів, які стали жертвами кібератак, не повідомляється. Чи не йдеться також, скільки облікових записів були зламані. У числі постраждалих від кібератак також значиться московський корпункт The New York Times.

В New York Times відмовилися коментувати ситуацію заявивши, що їх комп’ютери добре захищені. 

Згодом представники видання повідомили, що напад не був успішним, і хакерам не вдалося вкрасти ніяких даних. Видання не покладає відповідальність на якусь країну за спробу злому.

«Федеральне бюро розслідувань займається спробою злому The Times, розслідувань зломів інших новинних видань не ведеться», – повідомив The New York Times федеральний чиновник, знайомий з розслідуванням.

Поділитись: