Федеральна служба безпеки Росія заявляє про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.

При затриманні підозрюваних у тероризмі в ніч з 6 на 7 серпня в місті Армянську загинув співробітник спецслужби, повідомляється на сайті ФСБ.

Також повідомляється про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки Міністерства оборони Збройних сил України».

«Одним з організаторів попереджених терактів є Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області, співробітник ГУР МО України, який затриманий і дає свідчення», – йдеться у заяві ФСБ.

Силовики РФ також повідомили, що в ніч на 8 серпня 2016 року «спецпідрозділами Міністерства оборони України були здійснені ще дві спроби прориву диверсійно-терористичних груп».

«Спроби прориву прикривалися масованим обстрілом з боку суміжної держави і бронетехнікою збройних сил України. В ході вогневого контакту загинув військовослужбовець МО РФ», – заявляють у ФСБ.

7 серпня російська влада із невстановлених причин призупинила здійснення пропускних операцій громадян та транспортних засобів на адмінмежі з анексованим Кримом.

У деяких району Криму 7 серпня почали встановлювати блокпости. На питання людей, на якій підставі проводиться огляд, силовики заявили про нібито «прорив на кордоні», маючи на увазі адмінкордон анексованого Криму.

У Генштабі Збройних сил України назвали провокацією інформацію про те, що на території анексованого Криму нібито діяла диверсійно-розвідувальна група ЗСУ, що призвело до загибелі і поранених серед російських військових.

Поділитись: