Організація Femen виступила проти приїзду голів деяких держав до Парижа на урочистості з нагоди сторіччя завершення Першої світової війни.

На своїй сторінці у Facebook членкині руху зазначили, що влаштували акцію проти лицемірності заходів у Парижі:

«Церемонію, присвячену миру, проведуть у присутності гостей, які, ведуть політику, яка, найімовірніше, приведе нас до Третьої світової».

Французьке видання Le Figaro також процитувало учасницю акції: «Вони прийшли, щоб відсвяткувати мир у той час, як виступають за війну».

Серед згаданих прізвищ — президент Росії Володимир Путін зі згадкою про анексію Криму та ракети, президент США Дональд Трамп у контексті виходу з ядерної угоди з Іраном, президент Туреччини Ердоган зі згадкою про «нещадну війну проти курдів» та Саудівська Аравія, «яка спонсорує ісламізм».

У руках учасниці акції тримали плакати з написами «Ласкаво просимо, воєнні злочинці» і «Війна — це мир, свобода — це рабство, невігластво — це сила».

На оголених тілах у жінок були написи: «фальшиві миротворці» і «реальні диктатори».

Усіх трьох активісток затримали співробітники поліції.

Зазначимо, упродовж 10-11 листопада у Парижі відбудуться урочистості з відзначення 100-річчя завершення Першої світової війни. На церемонії очікують понад 60 голів держав та урядів.

Поділитись: