З 23 травня фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B запускає онлайн-проєкт «На карантині з Plan B».

Він складається з денної та нічної програм. Plan B Day поєднує різні освітні формати: лекції, міжсекторальні дискусії, нетворкінг та воркшопи. Plan B Night презентує перформативну програму та live-стріми від музикантів з різних куточків країни. Окремі трансляції можна буде побачити на Youtube-каналі hromadske.

Темами онлайн-проєкту є технології та підприємництво, соціальні та культурні інновації, нові сценарії світу та комунікації суспільства майбутнього.

«Plan B є майданчиком для обговорення змін, тож для онлайн-програми ми обрали найгарячіші теми, практичні кейси дієвих інновацій та рішень суспільних проблем, найсвіжіші історії від креативних підприємців та нову музику з різних областей України. Ми хочемо не тільки влаштувати енергетичний обмін між містами, а показати, що цінного є в субкультурах різних спільнот, зробити більш видимими локальні ком'юніті», — зазначила Аліна Ханбабаєва, директорка фестивалю Plan B.

Вона додала, що цей проєкт дає змогу підтримати фінансово музикантів, артистів, митців, незалежні ініціативи та культуру загалом, що дуже важливо під час карантинної кризи.

За розкладом фестивалю можна стежити у Facebook-події, а оперативні новини отримувати в telegram-каналі фестивалю.

Організатором Plan B є Культурна агенція Ɐ, Харків. Онлайн-проєкт In quarantine with Plan B втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). hromadske є медіапартнером фестивалю.

Поділитись: