Луганський музичний та кінофестиваль «32 травня» цьогоріч відбудеться в прифронтовому місті Щастя на Луганщині.

Луганський музичний та кінофестиваль «32 травня» цьогоріч відбудеться в прифронтовому місті Щастя на Луганщині.

Про це в ефірі Громадського розповів організатор фестивалю Євген Королєтов.

За його словами, у Щасті раніше ніколи не відбувались великі культурні заходи.

«Саме місто з такою назвою, так вийшло, що воно опинилося на самій лінії розмежування. Є Щастя, є міст, який не працює, а потім йде непідконтрольна територія. Це дуже близько. Але дійсно дуже багато молоді, яка там живе та намагається знайти собі заняття. Альтернатив не дуже багато, тому коли ми приїхали вперше, ми відразу зрозуміли, що якщо ми хочемо зробити щось корисне, то було б добре це робити саме в Щасті», — пояснив організатор вибір міста для проведення фестивалю.

Королєтов закликав музикантів, урбаністів та просто охочих долучитися до участі в фестивалі.

«Нам не обов’язково потрібні гроші, нам навіть цікавіше буде, якщо хтось почувши мене чи прочитавши наш пост у Фейсбуці, захоче приїхати та виступити зі своєю групою або приїхати зі своїм майстер-класом та чомусь навчити людей в Щасті», — сказав він.

Королєтов  додав, що організатори планують попрацювати з міським простором.

«Можливо, будуть люди, які як архітектори зацікавляться чи просто захочуть, навіть без супер досвіду, приїхати та побудувати щось разом із нами», — сказав організатор.

При цьому Королєтов додав, що організація фестивалю коштуватиме за попередніми підрахунками 55 тисяч гривень.

Минулого року основна програма фестивалю відбулася в Сєвєродонецьку на Луганщині, а в Щасті в рамках фестивалю пройшов нічний кінопоказ до Дня захисту дітей.

Поділитись: