ФІФА, у зв’язку з ситуацією, що виникла навколо форварда іспанського «Бетіса» Романа Зозулі, дозволила українцю вчетверте змінити клуб.

ФІФА, у зв’язку з ситуацією, що виникла навколо форварда іспанського «Бетіса» Романа Зозулі, дозволила українцю вчетверте змінити клуб.

Гравець може перейти в іншу команду за умови, що вона грає в чемпіонаті, який починається в 2017 році, повідомляє Marca.

Зозулі також дозволили повернутися в «Дніпро». Однак, через заборону УЄФА, дніпровський клуб не має права реєструвати нових футболістів.

За інформацією видання, агенти футболіста прискорили процес пошуку іншого клубу для Зозулі.

Зауважимо, що серед списку держав, де сезон ще не стартував, або почався тільки в цьому році, є країни Скандинавії, США, Китай, Японія, Південна Корея, країни Балтії та Центральної Азії.

Щодо Бразилії, де чемпіонат розпочинається у травні, то перехід Зозулі туди, все ж, видається малоймовірним.

Нагадаємо, Зозуля 31 січня перейшов з «Бетіса» до «Райо Вальєкано» на правах оренди, але змушений був через день повернутися. Фанати «Райо» (ультралівого спрямування) звинуватили його в нацизмі і агресивно вимагали аби він забирався з клубу. Зозулю підтримали іспанська ліга, «Бетіс», ФФУ.

«Райо Вальєкано» запропонував йому повернутися і гарантував безпеку, але українець відмовився через постійні акції протесту і погрози з боку фанатів «Райо».

Згодом, футболісти клубу «Бетіс» вийшли на поле у футболках із написом на підтримку Зозулі.

Як політика втручається і тисне на спорт, чому фанати затаврували українця, чим це загрожуватиме ультрас і футболісту – читайте в огляді Громадського.

Зозуля проти Райо Вальєкано: Як іспанські фанати затаврували українського футболіста.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile