Міжнародна федерація футболу ФІФА ще 31 травня надіслала вказівку понизити в класі футбольний клуб «Дніпро» за непогашені борги.

Міжнародна федерація футболу ФІФА надіслала вказівку понизити в класі футбольний клуб «Дніпро» за непогашені борги.

Як повідомляє неофіційний сайт клубу FCDnipro.com, ще 31 травня на адресу Федерації футболу України надійшла відповідна вказівка.

«З яких причин ФФУ досі не імплементувала дану вказівку – невідомо. Однак, напевно це станеться через тиждень і обидва «Дніпра» (ФК і СК) будуть включені в Другу лігу, оскільки в Першу лігу ФК «Дніпро» опуститься за спортивним принципом», – йдеться у повідомленні.

Кілька днів тому з'явилася інформація про те, що ФК «Дніпро» позбавлений ще 9 очок за борги перед трьома помічниками екс-наставника команди Хуанде Рамоса, а адвокат іспанців поскаржився, що дніпровський клуб технічно затягнув прийняття рішення про зняття очок до самого кінця сезону.

Таким чином, всього в сезоні з «Дніпра» було знято 24 очки. У підсумковій таблиці дніпровська команда залишиться на 11-му місці з 13 балами в активі.

Нагадаємо, УЄФА розпочав дисциплінарну справу проти «Дніпра» за те, що клуб не розрахувався з кількома своїми екс-футболістами та колишніми тренерами на чолі з іспанцем Хуанде Рамосом.

Через це ФК «Дніпро» на рік дискваліфікували з єврокубків.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: