Світ

FIFA заборонила Чичеріній виступати на Чемпіонаті світу з футболу

6 червня, 2018 21:56
Світ/FIFA заборонила Чичеріній виступати на Чемпіонаті світу з футболу
Зберегти
Вигляд
Міжнародна федерація футболу направила лист російській співачці Юлії Чичериній, в якому повідомлялося, що їй заборонено виступати перед футбольними фанатами під час Чемпіонату світу в Росії через пісні на військову тематику в репертуарі.

Міжнародна федерація футболу направила лист російській співачці Юлії Чичериній, в якому повідомлялося, що їй заборонено виступати перед футбольними фанатами під час Чемпіонату світу в Росії через пісні на військову тематику в репертуарі.

Про це повідомляє Mash.

Повідомляється, що Чичеріна отримала лист, в якому йдеться про те, що їй заборонено виступати на фестивалі уболівальників ЧС-2018 в одному з російських регіонів. Про яке місто йдеться, наразі невідомо.

Причиною заборони стали пісні співачки на військову тематику, що не відповідає правилам FIFA.

Нагадаємо, що Чичеріна підтримує військову агресію РФ проти України, вона зокрема випустила кілька пісень і кліпів на них, присвячених бойовикам самоназваних «ЛНР» та «ДНР».

Також у травні 2017 року вона отримала «паспорт» самоназваної «ЛНР» в окупованому проросійськими бойовиками Луганську.

Нагадаємо також, що 6 червня Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформполітики підтримав проект постанови про недопущення трансляції в Україні Чемпіонату світу з футболу в Росії.

Про те, що Національна суспільна телекомпанія вирішила не транслювати ЧС з футболу, який відбудеться у Росії, глава НСТУ Зураб Аласанія повідомив ще у лютому.

У квітні 46 членів Європейського парламенту закликали не відвідувати Чемпіонат світу з футболу у Росії.

Глава МЗС Павло Клімкін також заявляв, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Уряди Швеції, Данії й Австрії розглядають можливість бойкоту чемпіонату світу з футболу в Росії.

Фінальний етап Чемпіонату світу з футболу відбудеться у Росії з 14 червня до 15 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко про Чемпіонат з футболу: Фанати мають самі вирішити, чи їхати до Росії

Пов`язані новини