Політтехнолог Володимир Петров, який є фігурантом справи щодо секс-скандалу за участі чоловіка першої заступниці голови ДБР Ольги Варченко, як кандидат у президенти зустрічатиметься з виборцями вдома, бо перебуває під домашнім арештом.

Петров написав у Facebook, що в неділю, 10 лютого, з 13:00 він очікує на візит виборців в місті Буча за адресою: вулиця Шевченко, дім 50А.

«Музика, чай, бутерброди, туалет, все забезпечимо», — додав він.

Зазначимо, що через нестачу електронних браслетів додому до Петрова щодня приходить поліція. Політтехнолог кожний раз зустрічає правоохоронців у новому костюмі.

Нагадаємо, 7 листопада Наталія Бурейко, яка назвала себе студенткою, повідомила у Facebook про погрози та домагання з боку нібито заступника голови департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка. Чоловік нібито погрожував їй у соцмережі Tinder. Сам Варченко заявив, що це «провокація». Дружиною Варченка є перша заступниця голови Державного бюро розслідувань Ольга Варченко. У коментарі Громадському Варченко заявила, що перепсика з погрозами від її чоловіка — «фейк» і провокація проти неї самої. На її думку, ця ситуація пов’язана із її професійною діяльністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ (Не)вигадана історія: що сталося між імовірно студенткою КПІ та ймовірно силовиком Варченком

У цій справі із «секс-скандалом» обшукали політтехнолога Володимира Петрова та блогера Олександра Барабошка. Їх підозрюють в організації скандалу.

Петров нібито отримав 9,5 тисячі доларів за замовлення проти Варченка, знайшов через своїх поплічників Наталю Бурейко, яка погодилася взяти в цьому участь. Відтак виконавці «намалювали» переписку в Tinder й далі розпалювали скандал.

30 листопада суд відправив під варту блогера Олександра Барабошка, але відпустив під домашній арешт політтехнолога Володимира Петрова. Для Барабошка визначили 3 млн гривень застави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Силовики, Бурейко, тіндер і суд над блогерами: що відбувається

Поділитись: