Фігурант «справи кримських диверсантів» Редван Сулейманов у суді окупованого Криму визнав провину, однак не погодився із звинуваченням щодо нанесення збитків

Фігурант «справи кримських диверсантів» Редван Сулейманов у суді окупованого Криму визнав провину, однак не погодився із звинуваченням щодо завдання збитків.

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

За його словами, 6 квітня відбулось перше засідання по суті. На ньому був допитаний лише один свідок, адже лише один і був присутній.

Курбедінов зазначив, що після зачитування обвинувального висновку, у суді запитали думку Сулейманова.

«Він сказав, що провину в принципі визнає, але не згоден з тими мільйонними збитками, які потерпілі – це представники аеропорту, вокзалів, поромної переправи, намагаються висунути йому. Він сказав, що в тій частині він абсолютно не згоден, і немає жодного документа, який підтверджує такі збитки. Це дійсно так. Є навіть експертний висновок, де експерт каже, що неможливо встановити будь-які збитки з приводу того, що там сталося», — сказав Еміль Курбедінов.

Наступне засідання у справі перенесено на 11 квітня.

Сулейманова затримали влітку 2016 року у Сімферополі. ФСБ його підозрює у тому, що він причетний до «групи розвідників Міноборони України», які планували теракти в анексованому Криму. У кінці грудня йому було продовжено арешт.

Також у цій справі ФСБ РФ затримала українців Андрія Захтея і Євгена Панова. Їх утримують у московському СІЗО «Лєфортово.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile