Солом’янський райсуд Києва арештував на 60 діб заступника директора ДП «Укрзалізничпостач» (філія «Укрзалізниці»). Також йому призначили заставу в розмірі 2 млн 856 тис. грн.

Про це повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

«Разом із двома іншими особами, він підозрюється у заволодінні бюджетними коштами під час закупівель для вказаного державного підприємства. Схема реалізувалася шляхом штучного завищення вартості предметів закупівлі на суму понад 20 млн грн (при ціні договору поставки близько 55 млн грн)», — йдеться у повідомленні НАБУ.

Нагадаємо, 12 липня НАБУ спільно з прокурорами антикорупційної прокуратури затримали трьох фігурантів розкрадання держкоштів в «Укрзалізниці»: голову комітету з конкурсних торгів, члена комітету з конкурсних торгів, а також куратора учасників торгів.

13 липня суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для начальника профільного відділу ДП «Укрзалізничпостач», який був членом комітету з конкурсних торгів та, за версією слідства, відігравав роль виконавця у корупційній схемі.

Однак, суд не зміг арештувати «куратора учасників торгів». Наразі сторона захисту підозрюваного апелює до погіршення його стану здоров’я та неможливість брати участь у судових засіданнях.

Поділитись: