УКРАЇНА

Фігуранта справи «2 травня» Мефьодова відвезли до ІТТ

УКРАЇНА/Фігуранта справи «2 травня» Мефьодова відвезли до ІТТ
Зберегти
Вигляд
lead

Фігуранта справи «2 травня» в Одесі Євгенія Мефьодова відвезли з будівлі заблокованого суду  до Ізолятору тимчасового тримання за новим звинуваченням.  Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«За яким звинуваченням — не зрозуміло, але сам Мефьодов сказав, що це дрібне хуліганство», — передає кореспондент з місця подій.

Любов Гордієвська, підполковник поліції, старший інспектор Малиновського району поліції, повідомила, що Мєфєдов нецензурно лаявся в залі судового засідання.

Тому по відношенню до Мєфьодова був складений адміністративний протокол за статтею 173 Адміністративного кодексу, дрібне хуліганство.

При цьому, «Правий сектор» і «Самооборона» незадоволені рішенням суду, оскільки 8 червня Мефьодову будуть знов обирати запобіжний захист.

Начальник прес-служби Одеськоі обласноі поліціі Андрій Костюк на питання, як поліція розцінює дії представників «Самооборони» і «ПС» сказав, що поки що порядок не порушується

«Пізніше буде дана оцінка», — сказав він

Раніше, представники «Правого сектора» і одеської «Самооборони Майдану» заблокували Апеляційний суд.

Суд було заблоковано  після того, як судді звільнили фігуранта  подій «2 травня», росіянина Євгенія Мефьодова з-під варти і обрали для нього, в якості запобіжного, заходу домашній арешт.

Блокування тривало понад 5 годин.

Пов`язані новини