Нікопольський міський районний суд продовжив термін тримання під вартою на 2 місяці Роману Жмурку та Денису Подоляку, обвинуваченим у справі про подвійне вбивство в Нікополі, 10 лютого 2016 .

Нікопольський міський районний суд продовжив термін тримання під вартою на 2 місяці Роману Жмурку та Денису Подоляку, обвинуваченим у справі про подвійне вбивство в Нікополі, 10 лютого 2016. 

Про це повідомила кореспондентка Громадського. 

Сторона захисту просила про домашній арешт, посилаючись на недостатню доказову базу та незадовільний стан здоров'я підзахисних. Прокуратура клопотала про продовження арешту. Суд задовольнив це клопотання, продовживши обвинуваченим термін запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у Дніпровській установі виконання покарань №4  до 19 червня.

Під час засідання були допитані два свідки, один — понятий, що був присутній під час вилучення правоохоронцями у Романа Жмурка зброї 10 лютого 2016. А також свідок бійки, що сталася 31 січня 2016 року між двома угрупуваннями. За версією слідства, саме ця бійка і слугувала причиною конфлікту, який став причиною вчинення злочину.

Попередньо суд допитав і брата вбитого Різвана — Аслана, котрий, після смерті батька 30 листопада 2017 від вибуху гранат, отримав статус потерпілого у цій справі.

Водночас суд наголосив на тому, що родичів загиблого третього обвинуваченого Сергія Вороновського можуть визнати потерпілими тільки у випадку надходження від них відповідної заяви. Наразі такий документ до суду не надходив. Прокуратура планує допитати ще близько 10 свідків у цій справі, серед яких і Ян Яцишин, котрий за інформацією джерел прокуратури нині перебуває у розшуку.

Наступне судове засідання відбудеться 8 червня об 11:00.

Нагадаємо, 10 лютого 2016 року у автомобілі Geely Emgrand було вбито двох чоловіків Різвана Тапаєва та Іллю Боднара. Поліція затримала трьох осіб, підозрюваних у скоєнні злочину — Дениса Подоляка, Романа Жмурко та Сергія Вороновського.

30 листопада 2017 року в Нікопольскому суді, під час 21-го судового засідання, батько одного із загиблих Руслан Тапаєв підірвав дві гранати. Сам чоловік та один обвинувачений — Сергій Вороновський загинули. 10 людей госпіталізували.

 

Поділитись: