Засідання відбувалось у справі про напад на автозаправну станцію в Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

Печерський суд відхилив клопотання ГПУ про продовження запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту Юрія Крисіна.

Засідання відбувалось у справі про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» в Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року, повідомляє кореспондентка Громадського.

Прокуратура клопотала про продовження Крисіну запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту на строк проведення судового розслідування.

Рішення суду зумовлене тим, що клопотання подане прокуратурою підписав слідчий, а не прокурор. «Ми не вважаємо дане рішення, яке винесене судом законним. Ми завтра (8 лютого – ред.) будемо повторно звертатися з новим клопотанням», – заявив прокурор департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Олег Гаркуша.

У свою чергу Юрій Крисін заявив, що залишати Україну не збирається. «В мене йдуть суди по Веремію, я три роки знаходжусь в Україні і територію України не збираюся покидати», – сказав він.

Термін домашнього арешту фігуранта «справи Веремія» триватиме до 9 лютого включно. До цього часу суд повинен повторно розглянути клопотання прокуратури.

Зауважимо, що Крисін є також фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану у ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

Детальніше про Крисіна, якого в МВС вважають одним із «бригадирів» «тітушок» під час Євромайдану, читайте у публікації:

«Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО.

Поділитись: