Режисер із Нью-Йорка Крістіан Нільсон разом із ютубером Еріком Таначем зняли фільм-горор «Відписка» («Unsubscribe») із бюджетом у нуль доларів. Вони змогли домовитися про одноразовий прокат фільму в кінотеатрі — через це він очолив рейтинг кінопрокату в США, бо через пандемію коронавірусу всі кінотеатри зараз зачинені.

Про це повідомляє видання Patch.

Нільсон і Танач домовилися про зйомку фільму з кількома іншими акторами й ютуберами через Zoom. Зокрема, головну роль у «Відписці» зіграв Чарлі Тахен («Озарк»), Мішель Харе, Зак Корнфельд тощо.

На написання сценарію і на зйомку Нільсон витратив по одному дню. А потім він разом із Таначем орендувалт порожній кінотетатр у районі Вестгемптон-Біч у Нью-Йорку й показали фільм у порожній залі.

«Наступного дня він став фільмом №1 в американському кінопрокаті», — розповів Нільсон. Фільм тепер навіть має власну сторінку на IMDb.

«Ми (з Крісом Таначем — ред.) виявили прогалину в системі (рейтингування фільмів у прокаті — ред.), яку просто не змогли не використати, бо подумали, що це буде весело», — сказав режисер виданню Patch.

Сюжет «Відписки» простий: п’ятеро ютуберів під час спільного відеодзвінка виявляють, що їх атакує загадковий онлайнтроль. До речі, подивитися фільм (якщо ви раптом проґавили його в кінотеатрі) можна за цим посиланням (за чотири долари).

Поділитись: