Фільм режисера Юрія Речинського «Січень — Березень» відібрали до конкурсної програми одного з головних кінофестивалів Латинської Америки, який відбудеться у Сан-Паулу

Фільм режисера Юрія Речинського «Січень — Березень» відібрали до конкурсної програми одного з головних кінофестивалів Латинської Америки, який відбудеться у Сан-Паулу.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно, яке підтримало створення стрічки.

«Січень — Березень» (міжнародна назва «Ugly») — це художній дебют Речинського, знаного за своїм документальним фільмом «Хворісукалюди».

На бразильському кінофестивалі його фільм змагатиметься у конкурсній програмі «Нові режисери».

Драму спільного виробництва України та Австрії знімали у Кривому Розі та Відні. У фільмі зіграла європейська акторка Марія Гофштеттер, а також українські актори — Лариса Руснак, Валерій Бассель та Влад Троїцький.

Музику до фільму написав український композитор Антон Байбаков.

Українським виробником фільму є компанія продюсера Максима Асадчого «Пронто Фільм» (що зараз працює над дитячим фентезі Анатолія Матешка «Фокстер & Макс»). З австрійського боку виробництвом фільму займалися Novotny Filmproduktion у співпраці з Ulrich Zeidl Filmproduktion.

Фінансову підтримку надали Державне агентство України з питань кіно, Австрійський кіноінститут та телеканал ORF (Австрія).

Світова прем’єра фільму «Січень — Березень» відбулася на кінофестивалі у Роттердамі, а українська прем’єра — у міжнародній конкурсній програмі Одеського кінофестивалю.

Раніше стало відомо, що Україна вперше буде представлена на Міжнародному кінофестивалі в Торонто.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: