У Києві сьогодні, 13 травня, відбудеться фінал пісенного конкурсу «Євробачення», за перемогу у якому змагатимуться учасники з 26 країн

У Києві сьогодні, 13 травня, відбудеться фінал пісенного конкурсу «Євробачення», за перемогу в якому змагатимуться учасники з 26 країн.

Громадське проводитиме стрім з однієї з фан-зон конкурсу о 18:00, а о 22:00 ми вестимо текстову трансляцію фіналу на нашому сайті.

Український гурт O.Torvald, який цього року представляє нашу країну на конкурсі, виступатиме під номером 22. А першим на сцену вийде представник з Ізраїлю.

Нагадаємо, що 9 травня у першому півфіналі перемогли Молдова, Азербайджан, Греція, Швеція, Португалія, Польща, Вірменія, Австралія, Кіпр та Бельгія.

З другого півфіналу пройшли Білорусь, Хорватія, Угорщина, Данія, Ізраїль, Румунія, Норвегія, Нідерланди, Австрія та Болгарія.

У фіналі також виступатимуть представники 5 країн-засновниць «Євробачення» — це Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія і країна-господарка у цьому році — Україна.

ДИВІТЬСЯ: Церемонія відкриття Євробачення-2017 у Києві: як це було.

Громадське також підготувало фоторепортаж про те, як пройшла перша вечірка Євробачення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: