УКРАЇНА

Фінальним етапом «Сі Бриз-2016» буде спільна морська операція

УКРАЇНА/Фінальним етапом «Сі Бриз-2016» буде спільна морська операція
Зберегти
Вигляд

Фінальною частиною міжнародних морських навчань «Сі Бриз-2016» буде спільна морська операція із задіянням флоту, морської піхоти та авіації.

Про це в ефірі Громадського розповів заступник начальника штабу командування Військово-морських сил України Андрій Риженко.

«Традиційно це українсько-американські навчання. Їх проводять ВМС України і шостий флот ВМС США. Запрошуються до участі усі країни-партнери НАТО, безпосередньо країни НАТО, а також інші країни за співробітництвом Альянсу», — сказав Риженко.

«Перший етап – це тренування для взаємосумісності. Морська піхота, кораблі, військова авіація будуть відпрацьовувати спільні тактичні заходи в морі, повітрі та на узбережжі. А другий, фінальний етап – це буде морська операція, яка буде проводитися на полігонах бойової підготовки ВМС України», — пояснив заступник штабу командування.

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 18 липня, стартували навчання «Сі Бриз-2016». Навчання проводитимуть в Одеській і Миколаївській областях та у північно-західній частині Чорного моря.

Пов`язані новини