У 2018 році показники державного оборонного замовлення значно збільшили — фінансування перевищило 21 мільярд гривень.

У 2018 році показники державного оборонного замовлення значно збільшили — фінансування перевищило 21 мільярд гривень.

Про це заявив президент Петро Порошенко, передає «Інтерфакс-Україна».

«У 2018 році фінансування державного оборонного замовлення збільшено до 21 з гаком мільярда гривень. Відстань між 2017 і 2018 роком збільшено на 37%», — сказав він.

За словами Порошенка, держоборонзамовлення передбачає збільшення кількості протитанкового озброєння в чотири рази, засобів радіоелектронної боротьби — в три, а забезпечення антиснайперськими комплексами — в десять.

«У мене була можливість безпосередньо поспілкуватися з командувачами АТО, і можу сказати про ті пріоритети, які українські воїни поставили переді мною, як перед президентом і верховним головнокомандувачем. Це повинні бути нові протитанкові комплекси, причому як українського виробництва — «Стугна», так і іноземного виробництва. Сьогодні можу сказати, що протитанкове озброєння, його кількість збільшується в 4 рази. І все це повинно бути безпосередньо в АТО», — заявив президент.

На засіданні 17 січня Рада національної безпеки і оборони України розглянула та затвердила «Основні показники Державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки».

Цей закон розроблявся у тісній взаємодії з експертами НАТО, США та Європейського Союзу з метою приведення української законодавчої бази у відповідність до стандартів держав-членів НАТО.

Крім того Порошенко зазначив, що протитанкові системи Javelin Україні поставлять за рахунок США.

Поділитись: