Російський винищувач Су-27 6 жовтня порушив повітряний простір Фінляндії. Він пролетів над Фінською затокою на південь від міста Порвоо.

Увечері того ж дня інцидент повторився вдруге.

Про це заявляє міністерство оборони Фінляндії.

За даними відомства, 6 жовтня близько 16:43 за місцевим часом Су-27 перебував на території країни протягом однієї хвилини, залетів углиб території Фінляндії приблизно на 1 кілометр і пролетів близько 13 кілометрів.

«Друге можливе порушення фінського повітряного простору російським винищувачем Су-27 було зафіксовано в Фінській затоці на південь від міста Порвоо в четвер, 6 жовтня, близько 21:33», – сказано в заяві командування військово-повітряних сил Фінляндії.

У свою чергу, в міноборони Росії заявили, що винищувач здійснював навчально-тренувальний політ і перебував над нейтральними водами Фінської затоки.

«Політ проходив згідно визначеного маршруту. Під час польоту літак від маршруту не відхилявся, що підтверджується даними об'єктивного контролю», – заявили в російському відомстві.

Раніше повідомлялося, що Російський транспортний літак «Ан-72» перебував без дозволу в естонському повітряному просторі близько 90 секунд біля острова Вайндлоо.

Поділитись: