УКРАЇНА

Фірма з острову Мен відмовилась мати справу з представниками Порошенка щодо офшорів «Рошен»

5 листопада, 2017 20:58
УКРАЇНА/Фірма з острову Мен відмовилась мати справу з представниками Порошенка щодо офшорів «Рошен»
Зберегти
Вигляд
Це випливає з документів «Paradise Papers» («Документи з райських островів») – нового глобального журналістського розслідування, до якого долучилась команда «Слідства.Інфо».

Юристи з фірми «Еплбай» з острову Острову Мен відмовились мати справу з юристами з української фірми «Авеллум», яка представляє інтереси президента Петра Порошенка, для створення офшорної структури корпорації «Рошен», вважаючи співпрацю з президентом України ризикованою.

Це випливає з документів «Paradise Papers» («Документи з райських островів») – нового глобального журналістського розслідування, до якого долучилась команда «Слідства.Інфо» як офіційний партнер проекту OCCRP (Центр з дослідження корупції та організованої злочинності), що об'єднує цілий ряд некомерційних регіональних центрів незалежних ЗМІ.

Пізніше, у серпні 2014-го, юристи з «Авеллуму» звернулися до Панамської фірми Mossack Fonseca, яка допомогла їм створити заплановану структуру, а потім стала об’єктом викриттів проекту «Панама пейперз».

Детальніше про це та інші розслідування «Слідства.Інфо» на основі документів «Paradise Papers» дивіться і читайте на сайті Громадського.

Детальніше про це та інші розслідування «Слідства.Інфо» на основі документів «Paradise Papers» дивіться і читайте на сайті Громадського.

«Темний шоколад» Петра Порошенка: про що говорять документи «райських островів».

У неділю о 20:00 за українським часом одночасно чотириста журналістів в шістдесяти семи країнах опублікували свої матеріали про фінансові таємниці можновладців.

Навесні цього року учасники Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів а також Центру розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP, які торік оприлюднили проект «Панама Пейперз», отримали доступ до нових документів. Нове глобальне журналістське розслідування назвали «Paradise Papers» або «Документи з райських островів». Цього разу журналісти проаналізували дані про власників офшорних компаній з двох десятків юрисдикцій. Вони розташовані переважно на невеликих екзотичних островах.

Команда «Слідства.Інфо» як офіційний партнер OCCRP долучилася до цього міжнародного проекту і знайшла у документах більше десятка українських прізвищ.

Пов`язані новини