Економіка

Fitch понизило рейтинги Приватбанку до рівня обмеженого дефолту

Економіка/Fitch понизило рейтинги Приватбанку до рівня обмеженого дефолту
Зберегти
Вигляд

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings понизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Приватбанку в іноземній валюті до рівня RD - (обмежений дефолт у зв'язку із завершенням реструктуризації єврооблігацій банку на суму $200 млн.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на прес-реліз Fitch.

Рейтинг банку був знижений з рівня С до F.

"Рейтингові дії слідують за завершенням реструктуризації пріоритетних єврооблігацій банку на суму $200 млн з терміном погашення 23 вересня 2015 року. Відповідно до методології Fitch з обміну проблемних боргових зобов'язань, такий обмін має місце, якщо реструктуризація призводить до значного погіршення умов за фінансовим зобов'язанням емітента щодо початкових умов і проводиться, щоб уникнути банкрутства або дефолту за платежами. Зниження РДЕ і рейтингу стійкості Приватбанку відображає думку Fitch, що реструктуризація боргу банку підпадає під ці критерії", - йдеться у повідомленні.

RD – цей рівень рейтингу означає, що емітент не провів своєчасні платежі. Частковий дефолт.

Fitch Ratings - американська корпорація, відома в основному як рейтингове агентство. Fitch Ratings поряд зі Standard & Poor's і Moody's входить в "велику трійку" міжнародних рейтингових агентств.

/ фото пресс-служба Приватбанка

Пов`язані новини