Рішення Тайсона Ф'юрі відмовитися від титулів Всесвітньої боксерської організації (WBО), Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) і Міжнародної боксерської організації (IBO) було несамовитим.

Про це повідомив промоутер боксера Мік Хеннесі, слова якого наводить сайт компанії Hennessysports.

Раніше стало відомо, що Ф'юрі відмовився від титулів, щоб «зосередитися на лікуванні і повністю відновитися від свого нинішнього стану».

Сам боксер зазначив, що «тепер він зіткнувся з ще більшим викликом в життя, в якому він обов'язково переможе, як і в поєдинку з Володимиром Кличком».

«Тайсон буде як і раніше залишатися чемпіоном в очах уболівальників, адже він переміг самого домінуючого чемпіона в сучасному боксі в дивовижному поєдинку в Німеччині. Боляче було бачити, як Ф'юрі відмовляється від своїх титулів, знаючи як довго і наполегливо він йшов до цього. Зараз першочергове значення має медична допомога, любов близьких і уболівальників, що призведе до повного його відновлення», – сказав промоутер боксера.

Бій-реванш Ф'юрі - Кличко спочатку повинен був відбутися 9 липня, але був перенесений на 29 жовтня через травму британця.

А 24 вересня промоутерська компанія, що представляє інтереси британця, повідомила, що Ф'юрі «з медичних причин» не зможе вийти на ринг і в жовтні.

Однак пізніше стало відомо, що допінг-проба боксера дала позитивний результат на кокаїн, сам спортсмен підтвердив, що вживав заборонену речовину.

Поділитись: