Суд Києва підтвердив рішення Національного банку України визнати київський футбольний клуб «Динамо» пов'язаною з «Приватбанком» юридичною особою.

Комісія Нацбанку визнала футбольний клуб «Динамо» пов'язаною з «Приватбанком» юридичною особою. Таким чином, клуб потрапляє під списання коштів «Приватбанку» під час його націоналізації. 

У свою чергу, «Динамо» звернулось до суду із вимогою скасувати це рішення. Відповідний позов зареєстровано 28 грудня 2016 року в Окружному адміністративному суді Києва, засідання призначене на 19 січня 2017 року.

У тексті визначення суду, зокрема, вказується, що відповідне рішення щодо «Динамо» було ухвалене 13 грудня 2016 року Комісією з питань визначення пов'язаних із банком осіб і перевірки операцій банків із такими особами Національного банку України.

Раніше, видання Dt.ua повідомляло, що «серед постраждалих від примусового списання депозитів в ході націоналізації «Приватбанку» виявилися брати Ігор і Григорій Суркіси, сума втрат яких в результаті даної операції може досягати 300 млн доларів».

Нагадаємо, що в ніч на 19 грудня націоналізував «Приватбанк». Наразі банк знаходиться у державній власності.

Поділитись: