Автобусний лоукостер Flixbus може вийти на ринок внутрішньоукраїнських перевезень та запустити маршрути між населеними пунктами Київської області.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Вчора мав зустріч із новим очільником Київської області — Михайлом Бно-Айріяном, який висловив інтерес запустити маршрути FlixBus в межах Київської області поки в рамках пілоту», — повідомив Омелян.

Він також закликав українських автобусних перевізників долучитися до співпраці з Flixbus.

«Так само FlixBus допомагає заробляти і розвиватися українським перевізникам, що приносить також прибуток місцевій економіці. Це можливість для українських перевізників стати частиною європейської мережі. І я запрошую всіх українських перевізників виходити на новий рівень розвитку і доєднуватись до сучасної світової мережі перевезень FlixBus», — додав Омелян.

Зазначимо, що наразі Flixbus працює з двома українськими автобусними перевізниками Eurolines та Gunsel. Про співпрацю з Gunsel у Flixbus оголосили 13 серпня та анонсували квитки до Варшави та Праги за 5 євро.

2 червня Flixbus оголосив про намір вийти на український ринок, а вже 11 червня міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що компанія вийшла на український ринок. За даними ЗМІ, у 2019 році Flixbus планує запустити рейси з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці та Тернополя.

Поділитись: