Федерація футболу України одноголосно підтримала кандидатуру Михайла Фоменка на посаду головного тренера української збірної, про це повідомив Champion 18 грудня.

Видання також стверджує, що екс-капітан збірної України Андрій Шевченко стане помічником головного тренера.

Термін дії угоди - до закінчення Євро-2016.

На черговому засіданні Виконавчого комітету Федерації футболу України президент ФФУ Андрій Павелко повідомив, що національна команда у рамах підготовки до Чемпіонату Європи зіграє дві товариські зустрічі - 24 березня у Одесі з Кіпром, 28 березня у Києві - з Уельсом.

У ході засідання також були прийняті рішення щодо наставників юнацьких збірних України. Молодіжну збірну очолить Олександр Головко. Головним тренером збірної U-17 залишається Олександр Петраков, U-19 - Олег Кузнєцов, U-16 - Сергій Попов.

В той же час, ФФУ не задоволений роботою Михайла Ковальця на чолі молодіжної збірної України. Його має змінити Олександр Головко, який раніше працював зі збірною U-20.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Григорій Суркіс блокує продовження контракту з наставником збірної України Михайлом Фоменком.

Україна подолала плей-офф і вийшла у Чемпіонат Європи – 2016. Її суперниками у фінальній частині будуть Німеччина, Північна Ірландія та Польща.

Поділитись: