Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією ухвалив рішення виділити Україні близько 120 млн доларів на продовження фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу у 2018-2020 роках

Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією ухвалив рішення виділити Україні близько 120 млн доларів на продовження фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу у 2018-2020 роках.

Про це повідомляє віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає прес-служба уряду.

«Сьогодні отримав лист від Глобального фонду про виділення Україні майже 120 млн доларів на продовження фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу у 2018-2020 роках», — зазначив він.

«Це надзвичайно важливе рішення для нашої країни. Воно означає підтримку наших зусиль та визнання міжнародною спільнотою значних результатів у боротьбі з поширенням епідемій туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу», — сказав Розенко.

За його словами, у 2017 році розпочнеться поступовий перехід від донорського фінансування програм з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу до фінансування за рахунок бюджетних коштів.

Він також зазначив, що з 2017 року державне фінансування програм з лікування ВІЛ та туберкульозу буде збільшене на 140%.

Раніше повідомлялося, що Україна в 2017 зможе профінансувати лікування половини хворих на ВІЛ/СНІД.

Поділитись: