Життя / Соціальний захист

Фонд енергоефективності запрацює в Україні на початку 2019 року — уряд

Кабмін
Життя/Соціальний захист/Фонд енергоефективності запрацює в Україні на початку 2019 року — уряд
Зберегти
Вигляд
У кабінеті міністрів України очікують, що фонд енергоефективності розпочне свою повноцінну роботу у першому кварталі 2019 року.

«Ми вже спрямували 1,5 млрд грн до статутного капіталу Фонду, і 3 млрд грн надали міжнародні партнери. Вже у I кварталі 2019 року, за попередньою домовленістю з Представництвом ЄС, ми маємо відпрацювати і показати пілотний проект, яким чином фінансуватимуться готові продукти для ОСББ», — повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Крім цього, Зубко зазначив, що обсяг фінансування програми «теплих» кредитів в Україні можуть збільшити до 1 мільярда гривень — у 2,5 рази. Проте таке рішення мають ухвалити депутати під час розгляду проекту бюджету на 2019 рік.

Зазначимо, що у 2019 році на потреби програми «теплих» кредитів спрямували 400 мільйонів гривень.

Також на засіданні 19 жовтня в уряді вирішили збільшити обсяг фінансування програми «теплі кредити» на 100 мільйонів гривень через зростання тарифів на газ.

Зазначимо, що кошти на фінансування «теплих кредитів» у 2018 році закінчились ще наприкінці літа. Так, 30 серпня стало відомо, що українці використали всі передбачені бюджетом на 2018 рік кошти на «теплі» кредити. Таким чином, програма «теплих» кредитів тимчасово призупинилась.

Програма «теплих кредитів» передбачає отримання з бюджету компенсації частини кредиту, взятого на утеплення будинків, купівлю негазових котлів та запровадження інших енергоефективних заходів.

Пов`язані новини