УКРАЇНА

Український режисер Лозниця зніме фільм «Донбас» за підтримки Фонду при Раді Європи

21 грудня, 2017 18:46
УКРАЇНА/Український режисер Лозниця зніме фільм «Донбас» за підтримки Фонду при Раді Європи
Зберегти
Вигляд
Фільм «Донбас» українського режисера Сергія Лозниці буде підтриманий Європейським фондом підтримки спільного кіновиробництва і прокату EURIMAGES, який був сторений при Раді Європи.

Фільм «Донбас» українського режисера Сергія Лозниці буде підтриманий Європейським фондом EURIMAGES, який був створений при Раді Європи.

Про це повідомляє Держкіно.

Фонд погодив підтримку 17 повнометражних фільмів, серед яких є і проект Лозниці. Його робота «Донбас» створюється у копродукції Німеччини, Нідерландів, Франції та України за підтримки Держкіно. Українським продюсером є кінокомпанія «Артхаус Трафік». 

16 листопада Лозниця отримав фінансування Держкіно для зйомок фільму «Донбас». Про це повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

«Фільм буде складатися з низки епізодів: практично відтворених в ігровому кіно справжніх історій, що трапилися на окупованих територіях. Кілька героїв будуть пов'язувати епізоди між собою і передавати одне одному, немов естафетну паличку, увагу глядачів», — сказав Лозниця про свій фільм.

Прем’єру стрічки «Донбас» заплановано на 2018 рік.

Сергій Лозниця є режисером ігрового і документального кіно. Його фільм «Щастя моє» (2010) став першою українською стрічкою часів незалежності, яка брала участь в офіційному конкурсі Каннського фестивалю. Документальну картину Лозниці «Аустерліц» було номіновано на премію Європейської кіноакадемії за найкращий документальний фільм 2017-го року.

Раніше повідомлялося, що пгентства з Канади, США та країн Балтії зацікавилися та пропонували укласти договори на показ фільму «Кіборги» українського режисера Ахтема Сеітаблаєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ахтем Сеітаблаєв про фільм «Кіборги»: «Ми намагалися зняти чесне кіно про війну».

Пов`язані новини