Концерн Ford Motor відкликає близько 900 тисяч автомобілів на території Північної Америки через несправності у двигунах.

У компанії заявили про відкликання пікапів F-150 2015-2018 років випуску, а також Super Duty, випущених з 2017 по 2018 роки, передає CBS News.

У Ford уточнили, що понад 410 тисяч автомобілів відкличуть у США і понад 460 тисяч — в Канаді.

Причиною відкликання у компанії назвили проблему з кабелем нагрівача блоку циліндрів двигунів. Нині відомо про три випадки загоряння машин через цю несправність.

Власники автомобілів використовують кабель нагрівача для нагрівання двигунів, щоб вони працювали ефективніше в холодну погоду. Кабель з автомобіля зазвичай приєднується до подовжувача, підключеного до гаража або додому. 

У роз’єм для з’єднання кабеля можуть потрапити вода і забруднювальні речовини, роз’їдаючи і пошкоджуючи кабель з плином часу, заявили у компанії. Проблема може призвести до короткого замикання, що призводить до непрацездатності нагрівача.

«Ризик для безпеки існує тільки тоді, коли автомобіль припаркований, а кабель нагрівача блоку підключений до електричної розетки», — йдеться у заяві концерну.

Поділитись: