Чи чують українці одне одного у дискусії щодо умов закінчення війни на Донбасі? 14 жовтня о 14:30 ми об'єднаємо студії Києва, Слов’янська та Сєвєродонецька, аби задати одне одному питання та почути відповіді. Політики, чиновники, військові, активісти та звичайні громадяни — у спільному телемості «Формула Донбасу» від hromadske, UA: Донбас та Громадське ТБ Донбасу.

У День захисника України на вулиці вийдуть, зокрема, і противники впровадження формули Штайнмаєра щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Ми робитимемо прямі включення з маршу у Києві та спілкуватимемося з жителями населених пунктів на Донбасі, а до студій запросимо політиків, що безпосередньо займаються питаннями окупованих територій.

 «У питанні вирішення конфлікту на Донбасі і досі є спекуляції та нерозуміння. Під час телемосту ми хочемо почути думки тих, хто живе біля лінії фронту, а також політиків, що займаються темою Донбасу — побудувати діалог між людьми, які приймають рішення, і які від цих рішень залежать»,зазначає журналістка hromadske та ведуча Настя Станко. 

Зв’язок із Сєверодонецька забезпечуватиме команда UA: Донбас, ведучий — Максим Бондарєв. «Телеміст — чудова можливість для нашої аудиторії отримати ширший фокус ситуації, почути політиків та відповідальних за зупинення війни чиновників з Києва. Адже наразі у наших ефірах, ми розкривали тему врегулювання війни виключно з регіональною прив'язкою», — коментує проєкт менеджерка департаменту регіонального мовлення UA: Суспільне мовлення Ірина Цибух.

Громадське ТБ Донбасу мовитиме зі студії у Слов’янську. Ведучий — Олексій Мацука, головний редактор видання: «Українському суспільству бракує діалогу. Телеміст це шанс почути один одного і знайти спільні рішення вирішення проблеми війни на сході. Телемарафон допоможе у Києві почути живі голоси тих за кого бореться сьогодні Україна».

Долучайтеся до телемосту «Формула Донбасу» 14 жовтня о 14:30 на всіх платформах hromadske, а також UA: Донбас та Громадське ТБ Донбасу. 

Поділитись: