ENRU

«Форум видавців» повідомив про погрози учасникам від радикальних організацій

Громадська організація «Форум видавців» заявляє, що учасникам форуму, який пройде у Львові у найближчі дні, погрожують представники радикальних правих організацій.

Про це Громадському повідомили організатори Форуму.

«Уже понад місяць деякі учасники 24-го Форуму видавців у Львові повідомляють нам про погрози на їхню адресу в соціальних мережах, які стосуються творчості чи громадської діяльності», — ідеться в повідомленні. Учасники готуються до провокацій і посилюють охорону всього заходу. 

В організації зазначили, що минулого тижня на адресу ГО «Форум видавців» надійшов лист від зареєстрованих в Україні неформальних громадських організацій із погрозами, які стосуються двох подій програми форуму.

У зв’язку з цим видавець і авторка книги скасували одну подію, з «метою забезпечення безпеки дітей».

Як повідомила авторка Лариса Денисенко, приводом для погроз стали дві події: презентація її книжки «Майя та її мами» про прийняття ЛГБТ-сімей у соціумі та дискусія на тему «Чи готова школа говорити з дітьми на складні теми?».

«Ми закликаємо громадськість, ЗМІ, силові структури та органи влади всіх рівнів, Українську греко-католицьку церкву забезпечити розголос потенційних загроз та надати учасникам і відвідувачам Форуму видавців у Львові гарантії безпеки», — ідеться в заяві форуму.

Форум видавців у Львові є одним із найбільших фестивалів України та Центрально-Східної Європи. 24-й Форум видавців пройде у Львові з 13 по 15 вересня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram