ENRU

Фотограф випадково посадив дрон на найбільший авіаносець британського флоту

Шотландський фотограф-любитель вирішив зняти новий авіаносець ВМФ Великобританії «Королева Єлизавета» з квадрокоптера DJI Phantom для свого проекту на Facebook.

Про це повідомляє BBC.

Під час зйомок здійнявся сильний вітер, і дрон в автоматичному режимі приземлився прямо на палубу судна.

Коли вітер вщух, квадрокоптер без проблем полетів, залишившись непоміченим.

Фотограф зрозумів, що порушив закон, та вирішив розповісти про подію поліцейським у порту: і навіть залишив їм свій телефон.

Однак з ним ніхто так і не зв'язався, тому всі записи з дрона він вирішив опублікувати в групі Black Isle Images на Facebook. 

Чоловік здивувався тому, з якою легкістю він зміг посадити безпілотник на новітній корабель британського флоту і наголосив, що таким же способом на судно можна було б доставити, наприклад, вибухівку.

Представник Міноборони Британії заявив журналістам, що влада поставилася до інциденту дуже серйозно і ініціювала розслідування.

Фотограф повідомив, що після інциденту ще раз запустив дрон до корабля, щоб зняти ще кілька кадрів, проте знову залишився непоміченим.

Black Isle Images

Нагадаємо, відповідно до нових правил, встановлених урядом Великої Британії, власники дронів вагою понад 250 грамів зобов'язані будуть реєструвати безпілотні літальні апарати.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram