Француз Фредерік Деснард, якому роботодавець має виплатити 50 тисяч євро через нудну роботу
Фото:

Frederic Desnard/Facebook

Француз Фредерік Деснард подав до суду на парфумерну компанію Interparfums через те, що його робота була нудною і погіршила його психічне здоров'я. Через це суд зобов'язав роботодавця виплатити 50 тисяч євро компенсації Деснарду.

Про це повідомляє The Times.

До суду француз подав ще у 2016 році. Він розповів, що на роботі в нього була дуже невелика кількість справ. За його словами, протягом чотирьох років він мав одноманітні обов'язки, що робило його «пригніченим» і згодом призвело до депресії.

«Нікого не хвилювало, чи я приїхав о 9 або 10 ранку. Мені доводилося купувати якесь офісне приладдя — кілька аркушів паперу — і тоді мій робочий день закінчувався», — розповів Деснард.

За словами його адвокатів, через нудну роботу у чоловіка стався епілептичний напад під час керування автомобілем.

У суді колега заявляв, що Деснарду було настільки нудно, що він думав про самогубство.

За французькими трудовим законодавством, роботодавець не може просто звільнити працівника, якщо його робота більше не потрібна компанії.Тому компанії сподіваються, що працівник звільниться за власним бажанням. 

Фредеріка ж звільнили з роботи у 2014 році після того, як він протягом семи місяців не з'являвся в офісі. Після цього чоловік подав до суду.

В Interparfums заявили, що Деснард жодного разу протягом 4 років не сказав про те, що йому було нудно.

Поділитись: