Економіка / Макроекономіка

Французька страхова компанія AXA оголосила про вихід з українського ринку

AXA Страхування
Економіка/Макроекономіка/Французька страхова компанія AXA оголосила про вихід з українського ринку
Зберегти
Вигляд
Група компанії AXA, яка представлена в Україні компаніями «AXA Страхування» та «AXA Страхування життя» оголосила, що виходить з українського ринку, продаючи українські компанії канадському фінансовому холдингу Fairfax Financial Holding Limited.

Відповідної угоди досягли власники компаній. Зазначається, що завершення угоди має відбутися вже найближчим часом шляхом викупу 100% акцій страхових компаній AXA а Україні.

«Закінчення операції буде залежати від виконання відповідних умов її закриття, в тому числі, отримання необхідних регуляторних дозволів», — повідомляють у прес-службі компанії.

Вихід компанії з українського ринку відбувся шляхом продажу дочірніх компаній AXA в Україні. В той же час, ці компанії будуть продовжувати працювати в Україні та виконувати свої зобов'язання перед клієнтами, але будуть працювати під іншим брендом. Не зважаючи на це, факт виходу міжнародної компанії з українського ринку несе негативний характер, адже означає, що український страховий ринок тим чи іншим чином стає непривабливим для даної міжнародної фінансової компанії.

Зазначимо, що компанія AXA є однією з найбільших страхових компаній України. У 2017 році вона була однією з найбільших на ринку автострахування, а також страхування від нещасних випадків. Станом на 2018 рік, у компанії обслуговується близько 500 тисяч клієнтів в Україні.

Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Холдинг працює в 40 країнах світу.

Пов`язані новини