Міністерство внутрішніх справ Франції висилає з країни ісламського проповідника Хані Рамадана адже вважає, що він становить загрозу громадському порядку

Міністерство внутрішніх справ Франції вислала з країни ісламського проповідника Хані Рамадана адже вважає, що він становить загрозу громадському порядку.

Про це повідомляє The New York Times.

Хані Рамадана мешкав у Швейцарії. 9 квітня поліція Франції його затримала на сході країни та супроводила до швейцарського кордону.

Зазначається, що у 2002 році Рамадана відсторонили від викладання у швейцарській школі, адже він публічно виступав за побиття камінням тих, хто зраджує у подружжі.

Як передає DW, Рамадана також натякав на те, що СНІД — це кара божа. Через шість років після відсторонення від викладання Рамадану присудили компенсацію розміром 345 тисяч швейцарських франків.

Хані Рамадана є братом ісламського вченого Таріка Рамадана. Вони є нащадками засновника мусульманського братства, яке на сьогодні є забороненим у Єгипті.

Нагадаємо, що у березні влада Німеччини вперше депортувала уродженців країни через причетність до терористичної діяльності.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: