УКРАЇНА

Франція депортувала ще 3 російських фанатів

УКРАЇНА/Франція депортувала ще 3 російських фанатів
Зберегти
Вигляд

Влада Франції прийняла рішення депортувати ще трьох уболівальників з Росії. Про це повідомив прес-секретар посольства Росії у Франції Сєргєй Парінов, передає «ТАСС».

«Серед тих, хто був висланий сьогодні з території Франції до Росії, є дівчина, у машині якої при перевірці поліцією була виявлена бейсбольна бита. Також депортували двох чоловіків, затриманих за бійку за день до матчу збірних Росії і Словаччини», — сказав Парінов.

Один із висланих чоловіків був засуджений французьким судом до трьох місяців тюремного ув'язнення умовно з відстрочкою на п'ять років і до заборони на в'їзд до Франції терміном на рік.

Нагадаємо, що УЄФА відкрив дисциплінарну справу проти Російського футбольного союзу через поведінку вболівальників під час матчу Євро-2016 проти Англії. Російських уболівальників звинувачують в проявах расизму, використанні піротехніки та заворушеннях на трибунах.

Влада Марселя 16 червня ухвалила рішення про депортацію з Франції 20 з 40 затриманих російських уболівальників. Їх депортували в Росію 18 червня.

Також суд Марселя засудив трьох громадян Росії до позбавлення волі строком до 2 років за участь у заворушеннях, що сталися в місті 11 червня.

18 червня у Кельні заарештували 5 російських фанатів за побиття Іспанських уболівальників.  Якщо росіян визнають винними, то їх можуть засудити до позбавлення волі на строк до 10 років.

Пов`язані новини