Політика

Фрегат російського ВМФ наблизився до територіальних вод Британії

26 грудня, 2017 12:34
Політика/Фрегат російського ВМФ наблизився до територіальних вод Британії
Зберегти
Вигляд
Фрегат російського військово-морського флоту «Адмірал Горшков» наблизився до територіальних вод Великої Британії. Його супроводжував корабель Королівського флоту.

Фрегат російського військово-морського флоту «Адмірал Горшков» наблизився до територіальних вод Великої Британії. Його супроводжував корабель Королівського флоту.

Про це повідомляє Reuters.

У британському Міноборони стверджують, що фрегат HMS St Albans відстежує пересування російського судна ще з 23 грудня, після того, як його помітили в Північному морі.

У відомстві заявляють також, що на тлі напружених відносин між країнами таким чином продемонстрували готовність «захищати свої води й не терпіти жодну форму агресії».

Напередодні ще один корабель відправили для супроводу російського військового судна під час проходження ним протоки Ла-Манш.

Наприкінці жовтня поблизу Латвії в її виключній економічній зоні помітили російський підводний човен і військовий корабель.

У серпні до морських кордонів Латвії також наближалося російське судно.

За даними міністерства оборони Латвії, російські військові літаки й кораблі у 2016 році наближалися до кордонів країни 209 разів, у  2015 році — понад 270 разів, а у 2014 році — понад 250.

Більше про:
# вмф
# ВМФ РФ
Пов`язані новини