Німеччина розслідуватиме серію комп’ютерних атак на німецьких депутатів і політичні партії. Уряд побоюється, що Росія може намагаютися вплинути на результат виборів в наступному році, повідомляє Telegraph.

Комп’ютерні атаки було скоєно на офіси декількох членів парламенту Німеччини, а також на регіональні відділення Союзу християнських демократів, партії Ангели Меркель, та на партії-конкуренти.

Нові атаки було скоєно через кілька місяців після того, як спецслужби Німеччини звинуватили Росію в причетності до попередньої хакерської атаки на Бундестаг в минулому році.

Попередні атаки відбулося 15 серпня і 24 в цьому році. Депутати і партійні відділення отримали лист, який, начебто, прийшов з штаб-квартири НАТО. В ньому містилося посилання на інформацію про невдалий військовий переворот в Туреччині та землетрус в Італії.

Коли одержувачі натискали на посилання, на комп’и починали встановлюватись шпигунські програми.

BSI вважає, що хакери можуть шукати інформацію, яка може бути потенційно шкідливою. Вони можуть випустити її за кілька тижнів до виборів, щоб вплинути на результат.

Німецьке урядове агентство, яке відповідає за кібербезпеку вважає, що напади було вчинено з Росії і можуть бути пов'язані з хакерськими атаками на приватне листування команди кампанії Хілларі Клінтон в США на початку цього року.

Нагадаємо, недавно кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон звинуватила російські спецслужби у зламі комп’ютерних систем Демократичного національного комітету (DNC).

«Ми знаємо, що російська розвідка зламала DNC, ми знаємо, що вони організували публікацію величезної кількості листів, і ми знаємо, що Дональд Трамп висловлював дуже неприємну готовність підтримати Путіна», — сказала Клінтон, цитує Reuters.

Нещодавно російські хакери зламали поштові сервери Демократичної партії США. Усі 50547 сторінок листування опублікував портал WikiLeaks. 

Поділитись: