Федеральна служба безпеки Росії проводить обшук у будинку голови Судацького регіонального меджлісу Ільвера Аметова в анексованому Криму. Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Інших подробиць він не повідомив.

Нещодавно співробітники ФСБ провели обшуки в будинках голови Кіровського регіонального Меджлісу Екрема Абдульватова та виконуючого обов’язки голови Радянського регіонального меджлісу Рустема Меннанова.

У ніч на 20 листопада внаслідок підриву електричних опор на Чаплинці вивели з ладу дві з чотирьох магістральних ліній електропередач, якими здійснюється енергопостачання території Криму.

Згодом на півострові частково відновили електропостачання та ввели режим надзвичайної ситуації. За графіком вимикатимуть світло та воду.

Активісти «блокади» Криму вимагають від Росії звільнення українських політичних в'язнів, припинення політичного переслідування громадян України в Криму та усунення незаконних перешкод для роботи кримськотатарських, українських та зарубіжних ЗМІ.

Поділитись: