Війна / Донбас

ФСБ та бойовики вербували родичів українських військових — СБУ

СБУ
Війна/Донбас/ФСБ та бойовики вербували родичів українських військових — СБУ
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України заявила, що російська ФСБ та так зване «Міністерство державної безпеки» самоназваної «ЛНР» вербували близьких родичів українських військових.

За інформацією СБУ, дружин трьох офіцерів ЗСУ завербували, коли ті приїздили до батьків в Росію та на окупований Донбас.

«На жінок здійснювався психологічний тиск, їм погрожували забороною в’їзду-виїзду, в’язницею, утисками батьків. Внаслідок чого вони надали письмові згоди на конфіденційне співробітництво з обранням псевдонімів», — заявили в СБУ.

Також ФСБ та бойовики намагалися отримати від жінок інформацію про військові звання, посади, місця перебування та службові обов’язки їхніх чоловіків, а також даних про військові підрозділи, де вони проходять службу.

Відео СБУ


Раніше Служба безпеки викрила спробу російських спецслужб завербувати мешканця Чернігівської області.Від українця вимагали збирати відомості про сили та засоби захисту державного кордону України й розміщення військових об’єктів. До того також двоє українців повідомили про спроби спецслужб Росії завербувати їх.

Більше про:
# вербування
# ФСБ
Пов`язані новини