Життя

ФСБ тисне на Сущенка з метою змусити його зізнатися в шпигунстві — адвокат

27 листопада, 2017 12:24
Життя/ФСБ тисне на Сущенка з метою змусити його зізнатися в шпигунстві — адвокат
Зберегти
Вигляд
Адвокат Марк Фейгін заявив, що ФСБ Росії тисне на українського журналіста Романа Сущенка з метою змусити його зізнатися в шпигунстві.

Адвокат Марк Фейгін заявив, що ФСБ Росії тисне на українського журналіста Романа Сущенка з метою змусити його зізнатися в шпигунстві.

Як повідомляє УНІАН, про це Фейгін сказав журналістам, коментуючи продовження арешту Сущенка до 30 січня 2018 року.

«Зараз ми підійшли до такого піку цієї справи, коли у слідства є остання можливість домогтися від Романа зізнань, згоди співпрацювати зі слідством. Роман не тільки не визнав провину, він взагалі і зі  слідчим не спілкується, крім побутових питань та питання зустрічі з родичами», — сказав Фейгін.

«Хочу підкреслити — тиск на Романа здійснюється на предмет того, щоб він визнав провину, він носить психологічний характер. Але, тим не менше, Роману навіюється, що це може посприяти пом'якшенню покарання», — додав адвокат.

За його словами, позиція Сущенка у такій ситуації єдино правильна, оскільки справа має політичний характер і згода зі слідчим буде вести до «більш згубних наслідків».

Фейгін додав, що про це свідчать інші випадки з українськими політв'язнями, які написали явку з повинною — ніхто з них додому не повернувся, хоча багатьох, як у випадку Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, змусили зізнатися із застосуванням фізичного насильства.

Також адвокат підкреслив, що захист оскаржить сьогоднішнє рішення суду про продовження арешту Сущенка.

27 листопада журналіста Сущенка суд Москви залишив під вартою ще на 2 місяці.

Раніше повідомлялося, що у політв’язня Сущенка погіршується зір.

У вересні 2016-го року в Москві був затриманий кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який приїхав до Росії відвідати родичів.

7 жовтня Федеральна служба безпеки Росії висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити Сущенка до 20 років в'язниці.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перша леді Франції передала слова підтримкидружині політв'язня Сущенка.

Пов`язані новини