Федеральна служба безпеки Росії затримала в анексованому Сімферополі місцевого жителя та працівника рекламного агентства Дениса Кашука за підозрою у виготовленні вибухових речовин.

Про це пишуть «Ґрати» з посиланням на дружину Ольгу Кашук та адвоката Назіма Шейхмамбетова.

17 грудня 40-річний Денис Кашук вийшов на роботу в рекламне агентство, о 10:00 його мобільний телефон був уже недоступний. Увечері того ж дня дружині Ользі повідомили, що її чоловік не був на роботі, і вона звернулася в поліцію. Правоохоронці прийняли заяву про зникнення людини, взяли фото та зубну щітку для ДНК-експертизи.

Наступного ранку вдома у Кашука працівники ФСБ провели обшук, під час якого повідомили, що чоловік підозрюється у виготовленні вибухових речовин. Під час обшуку вилучили техніку й електронні носії.

19 грудня адвокат Назім Шейхмамбетов зустрівся з Денисом у будівлі ФСБ, проте той написав відмову від його послуг.

«Ми підозрюємо, що він перебуває у важкому психологічному стані, тому письмово відмовився від послуг адвоката. Сімʼя побоюється, що до нього застосовували тортури та методи фізичного тиску», — сказав адвокат.

Шейхмамбетов вважає, що Кашука змусили відмовитися від послуг адвоката. За його словами, слідчий продиктував чоловіку підставу для відмови, «що від невстановлених осіб йому стало відомо про репутацію адвоката».

Зазначається, що 19 грудня так званий Київський районний суд окупованого РФ Сімферополя має обрати для Кашука запобіжний захід.

Поділитись: