Два брати, які не є близнюками, провели експеримент з новим iPhone X, який розблоковується обличчям за допомогою нової функції Face ID. Телефон не розпізнав між ними різниці

Два брати, які не є близнюками, провели експеримент з новим iPhone X, який розблоковується обличчям за допомогою нової функції Face ID. Телефон не розпізнав між ними різниці.

Результати свого експерименту вони опублікували на Reddit.

Функція нового iPhone X Face ID захищає телефон таким чином, що його може розблокувати тільки власник, і тільки за допомогою свого обличчя, яке розпізнає телефон. Принаймні, така була ідея в Apple.

Однак брати, різниця у віці яких складає 5 років, заявили, що телефон бачить їх однаковими.

Спочатку власник телефону, старший брат, показав, як без проблем розблоковує свій телефон обличчям. При цьому він був в окулярах.

Потім молодший брат спробував розблокувати телефон, знявши окуляри. Спроба була невдалою. Однак коли він одягнув свої окуляри, які схожі за формою на попередні, — телефон розблокувався.

Риси обличчя братів дещо схожі.

Компанія Apple при презентації iPhone X заявляла, що імовірність помилки Face ID одна на мільйон. При цьому попередила, що помилки можуть ставатися, якщо люди мають сонцезахисні окуляри, а також, якщо телефон розблоковують близнюки та дуже схожі брати і сестри.

ДИВІТЬСЯ: Як Apple 12 вересня презентувала iPhone 8 та iPhone X.

Остання версія iPhone — телефон, який компанія випустила через 10 років після презентації першого iPhone.

У США вартість iPhone X варіюється від 999 до 1150 доларів ( близько 26 900 гривень).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: