Зловмисники отримали доступ до даних 300 тисяч користувачів компанії Nintendo — відомого японського розробника відеоігор. Там уже пообіцяли відшкодувати можливі збитки через використання хакерами особистих даних.

Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що вперше про масовий злам облікових записів Nintendo повідомила ще у квітні 2020 року, але тоді йшлося про 160 тисяч акаунтів. Лише нещодавно вдалося з’ясувати, що насправді хакерська атака призвела до зламу 300 тисяч облікових записів.

Nintendo також додала, що дані з невеликої частини акаунтів було використано для «здійснення незаконних покупок», і пообіцяла відшкодувати всі збитки користувачам. Для цього їм потрібно перевірити свої облікові записи і в разі виявлення підозрілих дій зв’язатися зі службою підтримки.

Компанія оголосила про додаткові заходи безпеки для запобігання подібним кіберінцидентам у майбутньому.

Nintendo — один із найбільших у світі продуцент відеоігор за ринковою капіталізацією. Компанія була заснована в 1889 році й спершу займалася виробництвом гральних карт. Чи не найвідомішою відеогрою Nintendo є Super Mario Bros., яка увійшла в історію як одна з найпопулярніших ігор у світі.

Поділитись: