Гей-пара п’ять років отримувала анонімні погрози. Їхнього автора викрили, коли він спробував оформити підписку на газету

Браян Фурц (зліва), Лімайкл Маклін (справа) та їхній син
Браян Фурц (зліва), Лімайкл Маклін (справа) та їхній син LeeMichael McLean / Twitter

Із 2016 року пара геїв у місті Мілтон американського штату Масачусетс отримувала анонімні гомофобські погрози. Зловмисника викрили за почерком — після того, як він невдало спробував оформити підписку на газету, яку чоловіки вже передплачували.

Про це повідомляє USA Today.

Як розповів один із членів подружжя, Лімайкл Маклін, із лютого 2016 року на їхню поштову скриньку почали надсилати газети, оформлені на гомофобські імена. Цькування тривало п’ять років. За цей час невідомий оформив підписку на близько 30 видань.

Відтоді сім’я хвилювалася, що за погрозами можуть настати реальні дії. Маклін та його чоловік — Браян Фурц — також непокоїлися через долю їхнього сина, який міг прочитати образи. Поліція поставилася до погроз серйозно, але не змогла встановити зловмисника — було замало зачіпок.

Місцеві поліцейські сказали Макліну й Фурцу, що, як правило, подібними погрозами займаються сусіди з району. Усі вони, кажуть чоловіки, ставилися до гей-пари приязно, тож запідозрити когось не випадало. Але потім зловмисник зробив помилку.

На поштову скриньку Макліна й Фурца прийшла відмова в оформленні підписки на місцеве видання The Boston Globe — вони вже його передплачували. Але заявка на підписку, яка долучалася до відмови, була заповнена від руки.

Маклін відніс заявку до поліції, де проаналізували почерк. Чоловік також опублікував фото заявки в місцеву Facebook-групу, попрохавши допомоги в пошуку автора. Сусіди швидко зголосилися допомогти. Зловмисника арештували 13 травня, його (чи її) імені не розголошують.

Лімайкл Маклін (зліва) і Браян ФурцLeeMichael McLean / Facebook

На допиті затриманий зізнався в цькуванні, назвавши його «пранком». Свої дії він пояснив тим, що йому не подобалося, наскільки відкрито Маклін і Фурц говорять про свою сексуальну орієнтацію і політичні вподобання (обоє є членами міськради Мілтона).

Терапевт Макліна виявив у нього після пережитого тривожність і депресію. Чоловік вирішив разом зі своєю другою половинкою розробити футболки з хештегом #IAmMichelleFruitzey (саме так підписався зловмисник в останній раз) — щоб показати, що цькувати людей не можна.

За словами Макліна, загалом вони вже зібрали 22 тисячі доларів, а футболки придбали жителі у штатах Масачусетс, Техас, Каліфорнія й Вірджинія. Виручені від продажу футболок кошти пара передасть на благодійність.