Мама двох доньок, 32-річна криворожанка Євгенія Білоногова миє і розкладає на кухонному столі 12 огірків приблизно однакової довжини. Це не їжа, а реквізит для майстер-класу з оральної втіхи, які вона періодично проводить у Кривому Розі. Євгенія пробувала різні професії, поки не помітила в собі потяг до анатомії та, як вона це називає, «внутрішній жезл». Так Білоногова стала інструкторкою з інтимного фітнесу.

Чоловік Євгенії Максим, колишній десантник, бідкається, бо саме він — головний піддослідний для експериментів і тренажер для відпрацювання технік. Крім допомоги з підготовкою, він також стежить, щоб практики дружини не переходили межі пристойності. А у вільний час знімає стрес, складаючи конструктор.

Макс допомагає спакувати огірки та інший реквізит — ароматичні палички, презервативи й фалоімітатор на ім'я Філіп, — і на прощання дбайливо цілує дружину. Таксі везе майстриню втіхи в 95-й квартал міста. І поки в сусідній залі готелю «Аврора» триває «Парад наречених», на секс-практикум сходяться 12 учениць. Сьогодні вони навчаться правильно розминати щелепи, надягати контрацептиви, дізнаються про техніки «більярдна куля», «дзвіночок», «гострий язик» і з чим пов'язана давньоафриканська практика поїдання апельсина зі статевого члена.

Редакція дякує за відвертість організаторці й учасницям тренінгу, а також захоплюється сміливістю автора спецрепортажу. Адже можна лише уявити спектр емоцій, які в процесі зйомок пережив Колян Пастико з hromadske.doc

Поділитись: