Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка прокоментував тиск, який намагаються чинити на нього міністерка юстиції часів президентства Віктора Януковича Олена Лукаш, заступник глави Адміністрації президента Януковича Андрій Портнов, а також деякі представники фракції «Слуги народу» у Верховній Раді.

Про це генпрокурор заявив журналістам перед засіданням регламентного комітету Верховної Ради.

«Я спостерігаю за тим, що відбувається. Сказати, що це мене особливо розстроює я не скажу. На мої дії, поступки, вчинки, плани це не впливає абсолютно. Нам все одно треба робити своє, те що ми вважаємо за потрібне. Ми не можемо керуватись якимись тимчасовими чи медійними атаками, через які люди хочуть досягнути свого результату», — сказав Рябошапка.

Також очільник ГПУ наголосив, що кожен з тих, хто намагається чинити на нього тиск, переслідує власні мотиви.

«Лукаш атакує, очевидно, внаслідок того, що у неї є підозра, дискредитувати власне цю підозру. У Портнова є якісь свої мотиви пов’язані з тим, що можливо прокуратура не робить того, що хоче Портнов. У депутатів навіть із нашої фракції, вони можливо чогось хочуть, або той хто ними керує чогось хоче від прокуратури, чого прокуратура не робить для них», — пояснив генпрокурор.

Рябошапка також не виключив, що «олігархи можуть впливати чи допомагати депутатам формувати свою точку зору».

Нагадаємо, Рябошапка висловив думку, що після звільнення з ГПУ керівника управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка ефективність розслідування справ Майдану значно підвищиться.

Поділитись: